Budova_administrativa

O nás

Jsme česká firma založená v roce 1991. Jediným společníkem společnosti Průmyslová keramika, spol. s r.o. je společnost PRUMKER a.s. V současné době patříme mezi přední středoevropské dodavatele žárovzdorných směsí a žárobetonových tvarovek. Naše výrobky dodáváme do celého světa.

Naše výrobky používají firmy ve všech průmyslových oborech, ve kterých se pracuje s vysokoteplotními agregáty. Zakládáme si na dynamickém a flexibilním přístupu a jsme experti na rychlá řešení na poslední chvíli. Vedle spolehlivých a kvalitních produktů poskytujeme také individuální technické poradenství. Aktuální problematiku aktivně řešíme se specializovanými vysokými školami a výzkumnými ústavy, takže si můžete být jistí, že jsou naše produkty dokonale propracované od prvního návrhu až po výrobu.

Vyrobni_program_2

Výrobní program

Naše produkty dělíme do tří základních skupin:

  1. netvarové žárovzdorné směsi
  2. žárobetonové tvarovky a prefabrikáty
  3. ostatní hmoty

Vedle základního sortimentu vyrábíme v menším množství také žárovzdorné dusací a správkové hmoty, kyselinovzdorné a žárovzdorné tmely, různé pomocné hmoty pro kamnáře, ostřiva pro přesné lití a některé další žárovzdorné hmoty speciálního užití. V současnosti nabízíme více než 200 druhů žárovzdorných směsí.

Našimi odběrateli jsou především zákazníci ze států střední Evropy. Mimo Českou republiku vyvážíme více než 50 % produkce, což zahrnuje jak přímý export, tak zprostředkované dodávky.

Kvalita_pec

Kvalita

Kvalitu výrobků neustále kontrolujeme a vylepšujeme. Naše produkty vyrábíme ve vlastním moderním specializovaném oddělení pro výzkum a vývoj. Používáme technicky vyspělé vybavení a stroje se schopností předvídání vlastností produktu. Všechny naše výrobky prochází procesem externí certifikace v Technickém a zkušebním ústavu stavebním Praha, s. p., pobočka Plzeň. Po celou dobu platnosti certifikátu je prováděn periodický dohled nad řádným fungováním systému řízení výroby a kontrola dodržování požadavků u výrobků. Na základě výsledků dohledu vydáváme Prohlášení o shodě dle platné legislativy.

Pro zajištění stálosti a efektivity výrobního procesu jsme v roce 2008 zavedli systém řízení jakosti ISO 9001. Každoročně procházíme recertifikací.

Certifikát ISO 9001:2016

Politika kvality společnosti

Thermohungary_2019

Veletrhy a výstavy

Pro letošní rok 2019 nás najdete na veletrzích v Maďarsku a v Německu:

hungaroTHERM 2019
Budapešť (Maďarsko)  > 3. - 7.4.2019
HALA D, stánek 102C4
www.hungarotherm.hu

GIFA 2019 - 14th International Foundry Trade Fair
Düsseldorf (Německo)  > 25. - 29.6.2019
HALA 10, stánek G65
www.gifa.com

AdobeStock_111975947.jpeg

Kariéra

Do našeho pracovního teamu přijmeme schopné a pracovité kolegy. Nabízíme stabilní zaměstnání, práci v mladém kolektivu a zaměstnanecké benefity.

 - Momentálně nikoho nehledáme.

Help_hands

Občanská odpovědnost

Jsme hrdí na to, že naše společnost pomáhá lidem, kteří pomoc potřebují.

Sponzorujeme:

SONS Blansko, Hnutí humanitární pomoci Blansko
Město Rájec-Jestřebí, Svaz tělesně postižených Rájec-Jestřebí
Svaz tělesně postižených Blansko, HSK Holešín z.s.
FK Rájec-Jestřebí z.s., SK Radioklub Blansko z.s.
SŠ TEGA Blansko, Road Cross Team Blansko z.s.
SDH Žďár, Blanenský Golem
Babybox Blansko, Jakub V. Rájec-Jestřebí

Europa-Bandiera-Europea

Dotační program EU

Naše společnost využívá dotačního grantu pro podporu podnikání: 

Společnost Průmyslová keramika,spol. s r.o. realizuje projekt s názvem "Účast společnosti Průmyslová keramika na veletrzích v letech 2018-2020" s reg. číslem: CZ.01.2.111/0.0/0.0/18_167/0013296, který je spolufinancován z operačního programu "Rozvoj podnikání a konkurenceschopnost malých a středních podniků", tedy ze zdrojů Evropské unie a státního rozpočtu ČR.

Informativní dokument