Průmyslová keramika, spol. s r.o. - vysoké pece, žárobetonové směsi a tvarovky, průmyslové aplikace

to navigation to navigation

Technical and Sale Help

Jiří Břoušek

Metallurgy

Ing. Jiri Brousek
brousek@prumker.cz

Vlastimil Kocman

Lining Design

Ing. Vlastimil Kocman
kocman@prumker.cz

Milan Henek

Monolithics General

Ing. Milan Henek, CSc.
henek@prumker.cz

Petr Vašek

Glass works

Ing. Petr Vasek
vasek@prumker.cz

Petr Lužný

Stove Builders

Ing. Petr Luzny
luzny@prumker.cz

Milan Henek

Blast Furnaces

Ing. Zdenek Hamersky
hamersky@prumker.cz

Petr Vašek

Insulating castables

Ing. Nada Pavkova
pavkova@prumker.cz

Petr Lužný

Sale – Western Europe

Ing. Eva Cervinkova
cervinkova@prumker.cz

 

Production

Ing. Oldrich Sramek
vyroba@prumker.cz

move up



CZ EN
 

Blast Furnaces
Dry Castable Mixes
Industrial Application
Refractory preformed shapes